wrapper

پروژه‌های در حال انجام

طراحی و ساخت تیپ های مختلف جک هیدرولیک با پوستۀ آب خنک

مشخصه پروژه: یکی از پیچیده ترین طراحی های سیستم های هیدرولیکی که در آن سخت ترین شرایط کاری مانند: دمای بالا، روغن HFC (ناسازگار با بسیاری از سیل های آببندی)، استفاده از ترمزهای قابل تنظیم، سنسور خطکش داخلی، طراحی پوستۀ آب خنک و... قطر بالا و محدودیت فضا.

عدم طراحی درست در سیستم قبلی مورد استفادۀ کارفرما باعث شده تا کار تعمیرات نگهداری به معضلی بزرگ تبدیل شود. از طرفی انتخاب نادرست سیل آببند، طراحی نامناسب، عدم رعایت تلرانس های مهم و... باعث شده تا عمر مفید جک بسیار کم شود. گروه مهندسی و طراحی شرکت مهرگان صنعت شرق ابتدا با بررسی محدودیت ها و نیازهای سیستم و انجام تحقیقات و مشاوره با متخصصین باتجربه، طراحی ابتدایی خود را به واحد فنی کارفرما ارائه داده تا ضمن استفاده از تجربیات آیشان، از تکرار اشتباهات گذشته مطلقا جلوگیری کند. در نهایت  و با استفاده از نرم افزارهای طراحی و مهندسی جک های مورد نظر طراحی و به تایید واحد محترم فنی رسیدند.

پس از تایید، متریال های خریداری شده جهت انجام تست های مختلف از جمله: انالیز متریال و گرید، تست UT، تست کشش و... متناسب با کاربری و نقش هر قطعه در مجموعه به آزمایشگاه ثالت معتبر ارسال شدند.

پس از دریافت نتایج، کار ماشین کاری قطعات شروع شده که هم اکنون نزدیک به 25% از کل پروژه سپری شده است و طی برنامه ریزی صورت گرفته تا 45روز دیگر به اتمام خواهد رسید.

نمونه طراحی داخلی یکی از پیچیده ترین سیلندرهای هیدرولیک که به طور هم زمان دو سیستم اندازه گیری مجزا داشته و در فضایی محدود، محیطی آلوده، دمایی بالا، فشار کاری بالا کار می کند.

عکس های جدید پروژه هم زمان با پیشرفت آن در سایت قرار خواهند گرفت

 

 

آپدیت 2:

در تاریخ 06/11/97 سری اول از مجموعه جک ها مونتاژ تست، رنگ، بسته بندی و آمادۀ نحویل شدند که عکس آن به زودی بر روی سایت  قرار خواهد گرفت.

تمامی محصولات ساخته شده در این شرکت در مناسب ترین بسته بندی که شامل پالت چوبی جهت حمل و پوشش ضربه گیر مشما حبابی می باشد ارائه می گردند.

 

 

مهرگان صنعت شرق

کارخانه و گروه تولیدی مهرگان صنعت شرق، پیشرو در صنعت تولید انواع سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک. فعالیت خود را در سال 1383 و در قالب یک واحد تولیدی مجزا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود آغاز نمود. این واحد تولیدی از همان ابتدای کار با تکیه بر تجارب و دانش فنی اعضای مدیریتی و پرسنل فنی و مهندسی و کارگاهی خود، بازار هدف خود را بر روی طراحی، ساخت و تعمیر سیستم های هیدرولیک، به خصوص انواع جک و یونیت هیدرولیک قرار داد. این شرکت تا به امروز افتخار همکاری با بزرگترین شرکت های داخلی و  حضور موفقیت آمیز در بزرگترین پروژه های صنعتی کشوری را داشته. تخصص و تجربۀ ما، طراحی و تولید سیستم هایی است که در شرایط کاری سخت، با سیکل کاری مداوم و محدودیت های محیطی و کاری مختلف سر و کار دارند و تا به امروز توانسته ایم در تمامی حوزه های فعالیت خود، کشور را از واردات هر گونه کالای مشابهی بی نیاز کرده و محصولی ارائه دهیم که ضمن رقابت در زمینۀ کیفیت، از لحاظ مالی هم بسیار بسیار  مقرون به صرفه تر از نمونه های خارجی باشد.

در این شرکت و با توجه به تجهیزات موجود امکان ساخت هر نوع جک هیدرولیک تا قطر 950میلیمتر و به طول 7.5متر می باشد. برای ابعاد بالاتر، با بخش فنی شرکت مشورت نمایید.

حتی ساده ترین و ابتدایی ترین محصولات نیز در صورت ثبت سفارش از ابتدا نیازسنجی، طراحی و تولید می شوند و هیچ گونه محصول از پیش طراحی شده ای در این مجموعه موجود نمی باشد. شرایط گارانتی ما برای سفارش های با تیراژ کمتر از 10 عدد، قبول تمامی مشکلات احتمالی که به طراحی یا ساخت کالا مربوط می باشند در طول یک سال پس از ترخیض آن از انبار کارخانه میباشد. برای محصولاتی که بالای 10 عدد سفارش گذاری شده اند در صورت بروز مشکل در بازه زمانی 1ساله، محصول به طور کامل تعویض و جایگرین می شود. طی بررسی که در سال گذشته در شرکت انجام شد، در بازۀ زمانی سال 91 تا 97 تنها 3 بار مشتریان ما برای انجام خدمات پس از فروش با شرکت تماس گرفتند که 2 مورد از آن مربوط به محصولات تعمیری بود و یک مورد به اشتباه در آکس محل بسته شدن فلنج سر جک ارتباط داشت که در تمامی این سه مورد که در بازۀ زمانی 6 ساله و با توجه به گستردگی محصولات آمار نامطلوبی به شمار نمی آید در کمترین زمان ممکن رفع عیب گردید و در ادامه و با برگزاری جلسات متعدد داخلی، تمامی جوانب بروز مشکل بررسی گردید تا از تکرار دوبارۀ آن جلوگیری گردد.