wrapper

 

 

هیدروسیلندرها:

از هیدروسیلندرها برای تولید نیروی لازم و تکمیل توابع کاری با انجام رکت رفت و برگشتی استفاده می‌شود. به عبارتی سیلندرها جریان تحت فشار سیال را به حرکت خطی میله پیستون تبدیل می‌کنند. پرامترهای اصلی که بر روی توانایی و قدرت هیدرو سیلندرها تاثیر می‌گذارند عبارتند از: 

- قطر پیستون  Dp

- قطر میله پیستون ( شفت ) dp

- فشار نامی   pnom

 

بر  اساس نوع عملکرد هیدرو سیلندرها به دو گروه تقسیم می‌شوند:

1. سیلندرهای یک کاره: بازگشت میله به مکان اولیه تحت نیروی بار یا فنر باز گرداننده صورت می‌گیرد

2. سیلندرهای 2کاره: رفت و برگشت میلۀ پیستون تحت اثر نیروی سیال کاری انجام می‌پذیرد.

 

برای تکمیل توابع کاری در سیستم توسط هیدرو سیلندرها و یا انتخاب آن‌ها باید موارد از قبیل کاربرد آن‌ها، ساختار داخلی، دمای کاری، نیروی لازم، روش نصب، تعداد سیکل‌ها رفت و برگشتی را در نظر گرفت. 

 

سیلندر های هیدرولیک شناور:

این نوع هیدرو سیلندرها در گروه هیدرو سیلندرهای یک کاره قرار می‌گیرد و از آن‌ها در جاهاییی استفاده می‌شود که بازگشت پیستون سیلندر به موقعیت اولیه خود تحت اثر نیروی وارده از طرف یک جسم خارجی یا وزن خود پیستون تامین می‌گردد. نمونه از کاربرد این نوع هیدرو سیلندرها در جک‌های هیدرولیکی آسانسور و بالابرها و پرس‌ها و کوره‌های ذوب می‌باشد.

 

سیلندر ( جک ) هیدرولیک پیستونی:

با توجه به سادگی ساختار و قابلیت اطمبینان بالای سیلندر هیدرولیک پیستونی از آن‌ها به طور گسترده‌ای در سیستم‌های هیدرولیکی استفاده می‌شود.

سیلندر هیدرولیک یک کاره برگشت با فنر

سیلندرهای یک کاره از ساده‌ترین عمل‌گرهای خطی هستند. این نوع سیلندرها تنها در یک جهت و هنگامی که روغن از سمت منبع انرژی ( پمپ ) به پشت پیستون وارد می‌شود، نیرو اعمال می‌کنند. از آن‌ها در مواقعی استفاده می‌شود که نیروی خارجی برای بازگشت پیستون به حالت اولیه وجود نداشته و نیروی فنر تامین‌کننده نیروی بازگشتی پیستون به موقعیت اولیه خود می‌باشد.

 

جدیدترین محصولات

سیلندر هیدرولیک چرخشی
ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک مهرگان صنعت شرق
سیلندر هیدرولیک بازویی
ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک مهرگان صنعت شرق
کلمپ ورق گیر
ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک مهرگان صنعت شرق
کلمپ ورق گیر
ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک مهرگان صنعت شرق
دو سر شفت کمربند از وسط
ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک مهرگان صنعت شرق
مجموعه سیلندرهای هیدرولیک
ساخت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک مهرگان صنعت شرق

مهرگان صنعت شرق

کارخانه و گروه تولیدی مهرگان صنعت شرق، پیشرو در صنعت تولید انواع سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک. فعالیت خود را در سال 1383 و در قالب یک واحد تولیدی مجزا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود آغاز نمود. این واحد تولیدی از همان ابتدای کار با تکیه بر تجارب و دانش فنی اعضای مدیریتی و پرسنل فنی و مهندسی و کارگاهی خود، بازار هدف خود را بر روی طراحی، ساخت و تعمیر سیستم های هیدرولیک، به خصوص انواع جک و یونیت هیدرولیک قرار داد. این شرکت تا به امروز افتخار همکاری با بزرگترین شرکت های داخلی و  حضور موفقیت آمیز در بزرگترین پروژه های صنعتی کشوری را داشته. تخصص و تجربۀ ما، طراحی و تولید سیستم هایی است که در شرایط کاری سخت، با سیکل کاری مداوم و محدودیت های محیطی و کاری مختلف سر و کار دارند و تا به امروز توانسته ایم در تمامی حوزه های فعالیت خود، کشور را از واردات هر گونه کالای مشابهی بی نیاز کرده و محصولی ارائه دهیم که ضمن رقابت در زمینۀ کیفیت، از لحاظ مالی هم بسیار بسیار  مقرون به صرفه تر از نمونه های خارجی باشد.

در این شرکت و با توجه به تجهیزات موجود امکان ساخت هر نوع جک هیدرولیک تا قطر 950میلیمتر و به طول 7.5متر می باشد. برای ابعاد بالاتر، با بخش فنی شرکت مشورت نمایید.

حتی ساده ترین و ابتدایی ترین محصولات نیز در صورت ثبت سفارش از ابتدا نیازسنجی، طراحی و تولید می شوند و هیچ گونه محصول از پیش طراحی شده ای در این مجموعه موجود نمی باشد. شرایط گارانتی ما برای سفارش های با تیراژ کمتر از 10 عدد، قبول تمامی مشکلات احتمالی که به طراحی یا ساخت کالا مربوط می باشند در طول یک سال پس از ترخیض آن از انبار کارخانه میباشد. برای محصولاتی که بالای 10 عدد سفارش گذاری شده اند در صورت بروز مشکل در بازه زمانی 1ساله، محصول به طور کامل تعویض و جایگرین می شود. طی بررسی که در سال گذشته در شرکت انجام شد، در بازۀ زمانی سال 91 تا 97 تنها 3 بار مشتریان ما برای انجام خدمات پس از فروش با شرکت تماس گرفتند که 2 مورد از آن مربوط به محصولات تعمیری بود و یک مورد به اشتباه در آکس محل بسته شدن فلنج سر جک ارتباط داشت که در تمامی این سه مورد که در بازۀ زمانی 6 ساله و با توجه به گستردگی محصولات آمار نامطلوبی به شمار نمی آید در کمترین زمان ممکن رفع عیب گردید و در ادامه و با برگزاری جلسات متعدد داخلی، تمامی جوانب بروز مشکل بررسی گردید تا از تکرار دوبارۀ آن جلوگیری گردد.